Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Devpack Kontrplak Orman Ürünleri Ltd. Şti. 1960 yılında kurulmuş olup faaliyet alanları içerisinde kontrplak, palet, kereste imalati ve  endüstriyel ambalaj  bulunmaktadır. Ekonomik, işlevsellik, çevresel sürdürülebilirlik bizim kalite politikamızdır..Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, uygun malzeme seçimi ve  çözümü ile yüksek kaliteli ekipmanlar kullanarak  uluslar arası ulaşım için  uygun , hava, deniz ve kara taşımacılığı için  ideal  ambalaj  ve paketleme  çözümleri geliştiriyoruz..

KALİTE POLİTİKAMIZ

- Fiyat için kaliteden ödün vermiyoruz.

- Kalite anlayışını şirket  geleceğinin güvencesi olarak değerlendirmekte ve benimsemektedir.

- Tüm kaynaklarımız ve faliyetlerimiz müşteri memnuniyetini sağlamak üzere planlamakta ve uygulamaktadır.

- Faliyetlerimizde " ilk defada doğruyu yapmak  ve çözüm ortağı olma" anlayışını benimsemiştir.

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşteri beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir 

- İmalat sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan şirketimiz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve ürünleri en kısa süreçte teminini yaparak müşteri ilişkilerini en üst seviyede tutmaya özen gösterir. 

- Hizmet ve ürünlerin satışı öncesi ve sonrası sürecinde herhangi bir problem yaşanması durumunda sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

Misyon & Vizyon

Vizyonu Türkiye'deki liderliğini korumak ve uluslararası arenadaki yerimizi yükseltmeye devam etmektedir.

Üretim Alanımız

Firmamız 1960 yılında kurulmuş olup kontrplak, palet, kereste imalat ve satışı bulunmaktadır.

Faydalı Linkler
  
Bizden Haberler

ISPM 15 gerekliliklerini yerine getiriyoruzTSE ISO 9000-9001 Sertifikalarımızla hizmetinizdeyizDünyanın dört bir yanına ihracatımız sürüyor

Devpack bir Devha Palet markasıdır