Ürünlerimiz / Ambalaj ve Paketleme

Biz özel nakliye sandığı tasarlamadan önce  büyüklük, şekil, gerekli koruma miktarı, ağırlık taşıma kapasitesi, ürünün  kırılganlık açısından gereksinimlerini belirleyerek ve herhangi bir çevresel kaygıları var olup olmadığını bakarız.

Korozyon

Metal ve alaşımların çevreleri ile kimyasal ve elektrokimyasal reaksiyonları sonucu bozulmasıdır. Metallerin büyük bir kısmı su ve atmosfer etkisine dayanıklı olmayıp normal koşullar altında bile korozyona uğrayabilirler. Metallerin  korozyon hızını tayin eden en önemli etken hava ve su içinde bulunan  çözünmüş oksijen miktarıdır.Metal ve alaşımlarını oksijenle temasını sınırlandırmak ve nem alıcılar kullanmak(alimınyum bariyer) korozyonu önlemede en önemli etkendir,ayrıca  Korozyon önleyiciler (inhibitörler), korozif etkiyi azaltmak veya önlemek için  metal yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturarak korozyonu önlemektedir.Bu bilimsel  kurallara dayalı olarak yaptığımız paketleme yöntemleriyle ürünlerinizi uzun süreli depolama, ulus ve  uluslararası sevkiyatlarınızda  güvenli koruma sağlar...Ayrıca ürünlerinizi fiziksel ve kimyasal diş etkenlerden korumak, nakliye,yükleme ve bosaltma işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla  HPE standartlarına uygun yaptığımız ambalajlama sistemiyle ürünlerinize değer katarak nakliye maliyetlerinizi  ve risklerini minimize ediyoruz….

Misyon & Vizyon

Vizyonu Türkiye'deki liderliğini korumak ve uluslararası arenadaki yerimizi yükseltmeye devam etmektedir.

Üretim Alanımız

Firmamız 1960 yılında kurulmuş olup kontrplak, palet, kereste imalat ve satışı bulunmaktadır.

Faydalı Linkler
  
Bizden Haberler

ISPM 15 gerekliliklerini yerine getiriyoruzTSE ISO 9000-9001 Sertifikalarımızla hizmetinizdeyizDünyanın dört bir yanına ihracatımız sürüyor

Devpack bir Devha Palet markasıdır